Kategori Arşivleri: Eğlence

Microsoft Flight Simulator İnceleme

microsoft flight simulator

Microsoft Flight Simulator, yazılım devi Microsoft tarafından çıkarılmış oldukça başarılı bir uçuş simülasyonudur. Asobo Studio tarafından geliştirilen ve yapımcılığını Xbox Game Studios’un üstlendiği bu simülasyonun çıkış tarihi 18 Ağustos 2020’dir. Sadece Windows 10 (PC) platformu için çıkarılmıştır. Microsoft’un yeni nesil uçuş simülasyonu olan Microsoft Flight Simulator (MFS) hafif uçaklardan devasa yolcu uçaklarına, kargo uçaklarından ticari…..

Cyberpunk 2077 Oyun İnceleme

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 oyunu 10 Aralık 2020 tarihinde PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S ve Xbox Series X için çıkmıştır. CD Projekt RED şirketi tarafından geliştirilip, CD Project şirketi tarafından yayınlanan bu oyun açık dünyada geçen aksiyon-macera tarzında bir RPG oyundur. Üstelik oyunda alt yazı olarak…..

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

gta 6

GTA 6, Rockstar Games firmasının GTA 5’ten sonra piyasaya sürmesi tahmin edilen yeni nesil oyunudur. Açılımı Grand Theft Auto olan GTA, oyun dünyasının en popüler oyun serilerindendir. Bu oyunda aklınıza gelen herşeyi yapabiliyorsunuz. Araba sürün, yarış yapın, silahlı soygun düzenleyin, su altı dünyasını keşfedin, araç modifiye edin, her türlü hava-kara-deniz taşıtını kullanın. Golf, tenis, triatlon…..