Yazar Arşivleri: Editör

bursakumaspazarim.com | Türkiye’nin Kumaş Pazarı

bursakumaspazarim.com

bursakumaspazarim.com Türkiye’nin en çok tercih edilen kumaş tedarikçilerinden birisidir. Müslin Kumaş pamuklu bir kumaştır. Bunun yanında ince dokumalardan kalın dokumalara kadar farklı kalınlıkta üretilir. Doğal, yumuşak ve nefes alan bir kumaştır. Ayrıca yıkanıp kullanıldıkça esneyen ve yumuşayan bir niteliğe sahiptir. Ayrıca bebek ürünlerinin vazgeçilmezlerindendir. Bununla birlikte bebeklerin üstünü örtmek için ve üzerinde oyunlar oynamak için…..

Eymen İsminin Anlamı Nedir? Ümmü Eymen Kimdir?

eymen

Eymen isminin anlamı Sağ taraftaki. Yümünlü, hayırlı, talihli, kutlu. Ümmü Eymen Kimdir? Annemden Sonra Annem Kadın sahâbîlerden Peygamberimizin (sallallahü aleyhi ve sellem) “Annemden sonra annemdir.” buyurduğu Ümmü Eymen, Peygamberimizin (sallallahü aleyhi ve sellem) babası Abdullah’ın kölesiydi. Esas adı Bereke olup, Ümmü Eymen künyesidir. Peygamberimizin (sallallahü aleyhi ve sellem) doğuşuna şâhit olup, küçük yaşta O’na hizmet…..

Bağışıklık ile Hayatta Kalma Tavsiyeleri

bağışıklık

Bağışıklık bir canlının hastalıklara karşı savunma direncidir. Bağışıklık sayesinde patojenlere ve virüslere karşı vücut, koruma kalkanı oluşturur. Covid19 pandemisinin tüm dünya ülkelerini sardığı bu hassas dönemde, bağışıklık kavramı oldukça ön plana çıkmıştır. Virüslerden ve bakterilerden gelebilecek zararlar için vücudun direnci oldukça önemlidir. Bu yazımda bağışıklık sistemi için faydalı olabilecek ve evde uygulanabilecek beslenme önerilerinden kısaca…..